Про нас

Тяжко пташкам взимку. У мороз і заметіль птахи замовкають. Особливої допомоги птахи потребують узимку, коли сніг та лід вкриває усе. Їм стає важко здобувати поживу, і найбільше пташок гине не від холоду, а від голоду. Тому потрібно регулярно підгодовувати птахів насінням соняшнику та гарбуза, крихтами білого хліба, а також пшоном.

Досліджуємо воду «Вода в житті всього живого»
В групі “Гномики” вихователь Марченко Наталія Сергіївна на занятті проводила разом з дітьми досліди, поглиблювала і поширювала знання дітей про воду, її стани, властивості, говорила про явища природи, пов’язані з водою; уточнювала поняття про шкідливість вживання брудної води; Діти усвідомлювали необхідність води для життєдіяльності людини і тварин, рослин. А також діти збагнули, что чисте каміння воду не псує, тому в воді з камінням можуть існувати рибки, а от в брудній воді життя рибок неможливе.

На базі садочка був традиційно проведений місячник із пожежної безпеки. Активну участь в цьому заходи взяли вихованці групи « Гномики» та « Сонечко».
Вихователі Івчук Лариса Володимирівна, Бондаренко Людмила Миколаївна, Горбунова Вікторія Михайлівна закріпили та розширили знання дошкільнят про небезпечні ситуації,причини виникнення і правила поведінки при пожежі. З дітьми були проведенні цікаві тематичні заняття: «Неслухняні сірники», «Вогонь друг чи ворог?», «Важлива професія – пожежник» і інші. Дітлахи із задоволенням грали в рухливі та дидактичні ігри, читали вірші та оповідання з даної теми. Малюки були у захваті і дізналися багато цікавого та корисного. Знання, які отримали дошкільнята стануть фундаментом для подальшого безпечного самостійного життя.

                           Довгоочікувана подія відбулася у садочку

                            « Малятко» Чаплинської селищної ради.

21  червня 2018 року цей день не просто як літній день, а день – відкриття нового дитячого майданчика. Ця  подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків. Різнокольорові повітряні кульки, весела музика, почесні гості – все говорило про те, наскільки значимо відкриття нового майданчика. На свято завітали: заступник Чаплинського селищного голови з гуманітарних питань Яшний О.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради Кулик О.Є. Заступник селищного голови Яшний О.М. та начальник відділу освіти, молоді та спорту Кулик О.Є привіталт дітей, їхніх батьків, колектив працівників із отриманням нового дитячого майданчика та побажали всім здоров’я, добра, миру, злагоди та доброї долі. Також щирі слова подяки звучали від директора закладу Кас’яненко О.О на адресу голови Чаплинської селищної ради Фаустова О.Г, відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради, комунальної установи Чаплинської селищної ради « Фінансово- господарська група з централізованрго обслуговування закладів та установ освіти Чаплинської селищної ради» за придбання дитячого майданчика.

 Ми щиро вдячні  за активну участь Чаплинської селищної ради, відділу освіти, молоді та спорту Чаплинськької селищної ради у розумінні та вирішенні проблем нашого  садочка «Малятко». Завдяки Вам оновлюєтьтя матеріально-технічна база закладу дошкільної освіти, що дає змогу повноцінному розвитку наших дітей.

 

 

 

 

 

                

Перебування дитини на свіжому повітрі позитивно впливає на обмін речовин, сприяє поліпшенню апетиту, засвоєнню харчових продуктів та забезпечує загартовувальний ефект. Прогулянка, як елемент розпорядку, є надійним засобом профілактики перевтоми. Вона дає дітям змогу у рухливих, спортивних іграх, праці, різноманітних фізичних вправах задовольняти свої потреби у рухах. Виконання фізичних вправ на свіжому повітрі посилює їх ефектність. Адже фізичне навантаження і свіже повітря зміцнюють здоров`я дітей, посилюють їх працездатність. Саме через це важливо раціонально організовувати рухову діяльність дітей на прогулянці.

До нас у вікно зазирнула Зима,

Сказала: «Даруйте, що снігу нема!»

За нею з’явилась Синичка мала,

Цвірінькнула: «Скоро не буде й тепла!

Пора майструвати нову годівничку

На крихти смачненькі, пшоно і пшеничку!

Щоб птиці щоранку могли прилітати

І співом веселим весну зустрічати!

В нашому дошкільному закладі « Малятко » пройшла акція «Піклуємося про зимуючих птахів» в якій діти та батьки  взяли активну участь.

Під час занять дітки розповіли, що вони знають про зимуючих птахів, а потім  склали пам’ятку про те, якою має бути пташина годівниця та як її використовувати:

–         Годівниця повинна мати дах, щоб захищати пташину їжу від опадів.

–         Якщо годівниця закрита, отвори у ній мають бути достатньо широкими, щоб птахи без зусиль залазили.

–         Підвішувати годівницю слід у місцях, де птахів не дістануть хижаки, де ніщо їх не лякатиме.

–         Годівницю треба робити з дерева, фанери, пластику.

–         Треба стежити за тим, щоб у годівниці був постійно корм.

–         Пташкам не можна давати солоне сало, м’ясо, чорний хліб.

Діти принесли з дому різний корм та ласощі для пташок. На прогулянці  розвісили  годівниці і тепер можемо кожного дня годувати пташок та спостерігати за ними.